MOKYKLINĖS PREKĖS

Active filters

STANGER Flomasteriai tekstilei T-SHIRT, 6 spalvos, 430011
  • New
Available
Skirta piešti ant beveik visų tekstilės gaminių, ryškios spalvos. Linijos plotis 1 - 3 mm. Piešinys išsaugomas užlyginus lygintuvu, galima skalbti iki 40 ° C temperatūroje. Maxi Flow rašalas atitinka EN 71 1-3, REACH reikalavimus. Pagaminta Vokietijoje.
STANGER Purškiami dažai Color Spray MS 150 ml, bespalviai 115000
  • New
Available
Purškiami dažai akrilo pagrindu tokiems paviršiams kaip akmens, medžio, kamščio, putplasčio, kartono. Švelniai matiniai šviesūs atspalviai. Greitas džiūvimas, geras dengiamumas. Atsparūs vandeniui ir UV spinduliams. 360 ° vožtuvas. Atitinka REACH reikalavimus. Pagaminta Vokietijoje.
STANGER Purškiami dažai Color Spray MS 150 ml, balti 115001
  • New
Available
€2.60
Purškiami dažai akrilo pagrindu tokiems paviršiams kaip akmens, medžio, kamščio, putplasčio, kartono. Švelniai matiniai šviesūs atspalviai. Greitas džiūvimas, geras dengiamumas. Atsparūs vandeniui ir UV spinduliams. 360 ° vožtuvas. Atitinka REACH reikalavimus. Pagaminta Vokietijoje.
BIC Spalvoti pieštukai KIDS EVOLUTION 12 spalvų rinkinys 8290291
  • New
Available
Ekologiški itin stiprūs, smūgiams ir kramtymui atsparūs spalvoti pieštukai. Pagamintas naudojant 50% perdirbtų medžiagų. Pagamintas iš sintetinės medžiagos, kuri lūždama išlieka vientisa ir nesudaro atplaišų – saugu naudoti vaikams, sulaužius nėra rizikos susižeisti smulkiomis medinėmis atplaišomis. Atsparus smūgiams, nukritęs nelūžta, neskyla grafitinis...
Showing 1-24 of 1096 item(s)

Mokyklinės prekės - Ši kategorija gali būti aktuali kiekvienam, tiek tėvams turintiems mažamečių vaikų, tiek ir moksleiviams bei studentams. Kaip žinoma, kiekvienais metais besikeičiant metų laikų sezonams, sulaukiame ir rudens, kuris skelbia žinią, jog mokslo metų pradžia lauktai ar nelauktai atėjo. Ne paslaptis, kad vieni moksleiviai yra stropesni, o kiti mažiau gabūs vieniems ar kitiems dalykams, tačiau galbūt jie pasižymi kitose srityse. Dažnai mokiniai, kurie nėra gabūs mokykloje dėstomiems dalykams, yra kūrybiški, todėl siūlome pabandyti OFIN.lt elektroninėje parduotuvėje esančius kūrybos reikmenis. Stropesniems mokiniams yra didesnė motyvacija mokytis, todėl jie nevengia mokytis ir džiaugiasi atėjusia mokslo metų pradžia. Tokie mokiniai patys noriai pradeda domėtis reikmenimis, kurių jiems prireiks mokslams ar kitiems užsiėmimams, neapkraudami pašaliniais darbais savo tėvų ar globėjų. Tačiau yra tokių, kurie tikisi, kad viskas bus paruošta ir be jų pačių įdėtų pastangų. Atsiranda didelis galvos skausmas, kuris verčia susimąstyti kur ir kuo greičiau nusipirkti kokybiškas mokyklines prekes už prieinamą kainą. Mokslo metų pradžia ypatingai daug sunkumų kelia ir mamoms, kurios augina mažamečius vaikus, jos niekuomet neturi laiko sau, neturi minutėlės pailsėti ar atsikvėpti nuo rutinos, tuomet ką dar kalbėti apie ilgus ir varginančius apsipirkimus? OFIN.lt siūlo Jums puikią išeitį, kuri palengvins mokslo metų pradžios naštą. Pavargote lankytis įvairiose parduotuvėse, ieškodami mokyklinių prekių? O gal pavargote stovėti eilėse prie kasų ar žiūrėti į kitų pirkėjų nušluotas lentynas? Turime Jums išeitį! Visas mokyklines prekes dabar galite įsigyti vienoje vietoje, neiškeldami kojos iš namų! OFIN.lt siūlo platų mokyklinių prekių asortimentą už prieinamą kainą. Čia galite įsigyti viską, ko galėtų prireikti mokykloje - nuo kuprinės iki pieštuko. Taip pat šioje kategorijoje rasite akvarelę, guašą, spalvinimo knygeles ir kitas prekes, kurios padės lavinti kūrybiškumą. Kūrybiškumo skatinimas vaikui  yra itin svarbus, kadangi jis priverčia vaiką mąstyti bei generuoti idėjas. Pasirūpinkite mokyklinėmis prekėmis jau dabar!

Product added to wishlist
Product added to compare.